Katarzyna Sowińska

Home / zespol / Katarzyna Sowińska
Katarzyna Sowińska

 

Podejście: Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR) z elementami Podejścia Humanistycznego i Porozumienia bez Przemocy (NVC).

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Sopocie (moduły specjalizacyjne Psychologia Kliniczna i Interwencja Kryzysowa). Jestem członkiem Irlandzkiego Towarzystwa Psychologicznego (PSI).

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam, między innymi, w placówkach oświatowych,  Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku, Szpitalu Dziecięcym w Gdańsku,  na oddziałach Onkologii i Radiologii oraz Hematologii i Transplantologii na Akademii Medycznej w Gdańsku.

Jako terapeutka szkolę się w Podejściu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum TSR w Polsce. Posiadam tytuł praktyka metody Kid’s Skills (opartej na Podejściu TSR do pracy z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami).

Moim priorytetem jest podejście bez etykiet związanych z diagnozą, spojrzenie na klienta jako na osobę wyjątkową, interesującą, z unikalną biografią, która posiada umiejętności, zasoby i potencjał do osiągnięcia celów oraz zdrowego, twórczego rozwoju w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. Pragnę wspierać swoich klientów w ich procesie zmiany, zapewniając im bezpieczną, empatyczną, pełną szacunku przestrzeń do eksploracji.

 

Jako humanistka interesuję się holistycznym rozumieniem człowieka. Jako osoba kochająca taniec – jestem zafascynowana odkrywaniem interakcji pomiędzy ciałem, emocjami i  umysłem –  terapeutycznym potencjałem tkwiącym w tańcu i ruchu.

 

Obszary, w których mogę pomóc:

– Rozwój osobisty

– Trudności w relacjach interpersonalnych

– Obniżony nastrój, depresja

– Niskie poczucie własnej wartości

– Lęk

– Stres

– Trudności związane z kryzysem tożsamości, poczuciem braku sensu i zagubienia

– Choroby przewlekłe

– Wsparcie rodzicielskie


Więcej
Date 24 May 2018 Categories Dublin 1Online Author kfikert Skills Psycholog
Profil (EN)