Regulamin

Home / Regulamin

Regulamin serwisów Polski Psycholog – MyMind Ltd.

Wysłanie e-maila z prośbą o pomoc / poradę, oznacza automatyczne zaakceptowanie regulaminu, zgodnego z polityki prywatności MyMind Ltd.

Każdy klient, który chce skorzystać z usług MyMind proszony jest o zarejestrowanie w systemie MyMind Appointment. System MyMind Appointment jest dostępny na stronie https://mymind.org// i jest zarządzany przez MyMind – organizacje charytatywną  zarejestrowaną pod numerem CHY17600.

MyMind zapewnia bezpośredni kontakt z psychologiem, psychoterapeutą lub osobą udzielająca wsparcia psychicznego. Pomoc może być udzielana w jednym z naszych gabinetów, lub poprzez Internetowy serwis „e-MyMind“, link dostępny jest na stronie internetowej https://e-mymind.org/

MyMind oferuje przystępne ceny. Aktualny cennik jest publikowany i uaktualniany regularnie. Ponadto, niektóre z usług są bezpłatne. Każdy klient korzystający z usług MyMind może dokonać wpłaty bezpośrednio poprzez przelew bankowy lub przez PayPal.
Dane klientów są poufne i używane tylko na potrzeby MyMind i nie są udostępniane osobom trzecim.

Wysyłając e-mail z prośbą o pomoc / poradę, klient korzystający z usług automatycznie zezwala MyMind cytować opisane problemy i sytuacje opisane w  emailu w celach edukacyjnych bądź naukowych. Dane osobowe klientów korzystających z usług MyMind pozostają anonimowe.

Korespondencja pomiędzy klientami a pracownikami MyMind nie mogą być publikowane bez pisemnej zgody MyMind.

Sesje

Czas sesji, którą zarezerwowałeś/łaś jest przeznaczony specjalnie dla Ciebie. Doceniamy punktualne przybycie na sesje. My również dokładamy wszelkich starań by zaczynać sesje o czasie.
Jeśli spóźnisz się 15 minut lub więcej bez problemu przełożymy Twoją sesję na inny termin, jednak pobrana zostanie opłata za nieodbytą sesję.

Odwoływanie sesji przez MyMind

MyMind zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub anulowania sesji w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności. W takiej sytuacji poinformujemy Cię najszybciej, jak to będzie możliwe.

Odwoływanie sesji przez klienta

Na wypadek gdybyś chciał/a odwołać lub przełożyć termin wizyty zapoznaj się proszę z poniższymi warunkami anulowania sesji:

  • 24 godziny przed sesją lub wcześniej – brak opłaty
  • Mniej niż 24 godziny przed sesją – opłata administracyjna €20
  • Nie pojawienie/stawienie się na sesji – pełna opłata za zaplanowaną sesję

Opłata administracyjna, jak również opłata za pełną sesję powinna być przelana na konto MyMind w ciągu 72 godzin.

Bank Name: AIB
Branch: 52 Upper Baggot Street
Account Name: MyMind
Account Number: 137-85-035
Sort Code: 93-10-63

W nazwie przelewu napisz proszę swój kod klienta (inicjały oraz data urodzenia np. AD280383)

Pamiętaj

Możesz odwołać lub przełożyć sesję 24 godziny przed planowanym terminem poprzez zalogowanie się na https://mymind.org/ i wybór opcji appointment section.
Możesz również zadzwonić pod nr 076 680 1330 (24/7) lub wysłać e-mail na adres hq@mymind.org
UWAGA: W celu zwiększenia bezpieczeństwa przepływu danych MyMind używa techniki SSL (Secure Socket Layer) dla standardowej wymiany wiadomości typu e-mail. Staramy się wprowadzać nowe i udoskonalać już istniejące urządzenia zabezpieczające.