Polityka prywatności

Home / Polityka prywatności

Postanowienia ogólne polityki prywatności serwisów MyMind Ltd.

Strona internetowa mymind.org  oraz e-mymind.org  jest to własnością MyMind Ltd.

Serwer używany przez MyMind automatycznie rozpoznaje informacje dotyczące lokalizacji adresu IP każdego klienta odwiedzającego naszą stronę internetową.

Informacje te są przechowywane w usłudze Google Analytics. Zbieramy informacje o miejscu przebywania klientów, którzy przeglądają nasza stronę internetową. Zebrane informacje nie są przekazywane innym organizacjom w celach komercyjnych.

Podanie adresu e-mail, oznacza wyrażenie zgody na otrzymanie informacji dotyczących spotkań lub szkoleń organizowanych przez MyMind. Jeśli klient nie chce otrzymywać emaili od MyMind, prosimy o wysłanie emaila na adres podany poniżej.

Jeśli klient poda nam swój adres pocztowy, to zostanie on użyty wyłącznie w podanym przez niego celu. Klienci, którzy udostępniają swoich numery telefonów otrzymają SMS z informacjami dotyczącymi terminów sesji.

Reklamy na stronie MyMind używane są w celu udostępnienia ofert, które mogą być przydatne i zgodne z zainteresowaniem klientów. Współpracujemy z firmami, które uzyskały zezwolenie na reklamowanie się na naszej stronie internetowej.

W wyniku wizyty na naszej stronie, reklamy serwera firmy mogą zbierać informacje, takie jak typ domeny, adres IP i clickstream informacji. W celu uzyskania dalszych informacji, skontaktuj się z polityką prywatności Google.

 

Uzgodnienia

Od czasu do czasu możemy korzystać z informacji o klientach do nieprzewidzianych wcześniej celów nie ujawnionych w polityce prywatności.

Jeśli polityka prywatności ulegnie zmianie MyMind skontaktuje się z klientem przed wykorzystujemy jego/jej danych. W wypadku zmiany Polityki Prywatności MyMind zapewnia klientowi możliwość rezygnacji z tych nowych zastosowań.

Na życzenie, oferujemy klientom dostęp do opisu informacji, które przechowujemy na ich temat. Klienci mogą uzyskać dostęp do informacji o swoich danych osobowych wysyłając emailem na podany poniżej adres lub logując się na swoje konto MyMind. Klienci mają możliwość poprawy tych informacji, może być to zrobione przez wysłanie emial do MyMind.

W odniesieniu do bezpieczeństwa, używamy standardowych technologii szyfrowania podczas przesyłania i odbierania danych klientów. W przypadku transferu i odbierania pewnych typów informacji poufnych, takich jak informacje finansowe lub zdrowotne, możemy przekierować użytkowników na bezpieczny serwer.

 

Jeśli uważasz, że ta strona nie spełnia Polityki Prywatności, może skontaktować się z nami na adres lub numer telefonu podany poniżej.

Adres pocztowy MyMind:

1 Chelmsford Road, Ranelagh, Dublin 6, Irlandia

 

Email: hq@mymind.org

Numer telefonu (EN): (+353) 76 680 1060

Numer telefonu (PL): (+353) 76 680 1330