O Nas

Home / O Nas
MyMind Logo

MyMind Logo

MyMind powstało w 2006 z pomysłu Krystiana Fikerta, który w tym czasie pracował dla Google. Krystian zauważył, że dostępność do usług psychologicznych w lokalnych społecznościach Europy była znikoma. Publiczna służba zdrowia zmaga się z dużą ilością pacjentów oczekujących na serwis, a sektor prywatny jest poza zasięgiem finansowym dla większości osób.

Często innowacja polega właśnie na tym, że nie naprawiamy tego, na co zwyczajowo narzekamy, ale potrafimy dostrzec coś obok – inne wyzwanie, inny potencjał, inną możliwość, która pozwala nam nie walczyć z wiatrakiem, ale obejść go. INNO-wacja społeczna polega na tym, że znajdujemy INNE rozwiązanie.

W całej Europie jest duża potrzeba zwiększenia dostępności do usług psychologicznych w lokalnych społecznościach, w szczególności dla osób z małymi dochodami oraz które poszukują szybkiej i skutecznej pomocy psychologicznej w ojczystym języku.

MyMind, w ramach którego dostęp do pomocy psychologicznej jest szybki i możliwy również dla osób o dużo niższych dochodach. Dzieje się tak dzięki finansowaniu hybrydowemu, pracy wolontarystycznej lekarzy, psychologów i terapeutów oraz dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii. W Irlandii centra pomocy psychologicznej MyMind działają w pięciu lokalizacjach. Ostatni gabinet, w Limerick, otwierała Pani Minister Kathleen Lynch.

MyMind oferuje sesje w 15 różnych językach w 3 miastach w Irlandii: Dublin, Cork, Limerick.

W zespole mamy ponad 120 psychologów, psychoterapeutów.

Oferujemy serwisy online dla osób, które nie mają możliwości skorzystać z serwisów w naszych ośrodkach.

O Nas – MyMind oferuje serwisy w przystępnych cenach. Osoby o niskich dochodach mogą skorzystać z sesji w cenie 20 Euro za sesje. Nasza maksymalna opłata wynosi 50 Euro za sejse.

Pauline Williamson
Head of Finance & Strategy

Pauline dołączyła do zespołu MyMind w 2019 roku na stanowisku Head of Finance & Strategy.


Michaela Cross
Manager - Limerick

Michaela dołączyła do zespołu MyMind w Limerick w 2018. Jej głównym zadaniem jest prowadzenia ośrodka w Limerick.


Kevin O’Connor
Manager - Cork

Kevin dołączył do zespołu MyMind w 2016. Zajmuję sie prowadzenie ośrodka w Cork.


Gráinne O’Rourke
Head of Communications

Gráinne dołączyła do zespołu MyMind w roku 2020 na stanowisko Head of Communications.


Sue Carroll
HR

Sue dołączyła do zespołu MyMind w 2017 roku na stanowisko HR.


Cesar Sugita
Branding

Cesar pracuje w MyMind od 2010 roku na stanowisku Branding. Zajmuje się również finansami organizacji.


Krystian Fikert
CEO

Krystian Fikert jest założycielem MyMind - ogrnizacji, która zdobyła wiele nagród w Irlandii i w Europie. Krystian Fikert jest Ashoka Fellow, SEI Fellow, pełni funkcję CEO organizacji MyMind.